Protectapeel ürünleri stüdyolar ve stadyum sektöründe yüzey ve yer kaplamalarını korumak, uygun arka planı sağlamak, beton duvarları dekore etmek, istenmeyen reklamların üzerlerini kaplamak, slogan yazmak ya da şirket logolarını duvarlara yapıştırmak için kullanılır.

Protectapeel havasız tabanca ya da rulo ile uygulanabilir. Beklentileri karşılar, kolayca korumaya alır, kaplar, eşit olan ve olmayan yüzeylerin dekorasyonunu sağlar. Vinil grafikler, boyanmış tasarımlar hava koşullarına dayanıklı olan Protectapeel kaplamalarının üzerine kaplanabilir. Gerektiğinde ürünler yüzeyden kolayca soyarak çıkarılabilir. Yüzeyde kalıntı bırakmaz, zarar vermez ve temiz kalmasına neden olur. 

Protectapeel Multisurface dış ve iç kullanım için geliştirilmiş olup, çeşitli gözeneksiz yüzey kullanımlarında kullanılabilen soyulabilir koruyucu kaplamadır. Kaldırım, yer döşeme, banyo, çalışma tezgah tablaları ve merdivenlerinde kullanıma uygundur. Çizik, yüzey aşamaları, lekeler, boya dökülme ve sıçramalarından 12 aya kadar geçici olarak koruma sağlar. Protectapeel 1090 Top Coat ile kullanıldığında su geçirmez özelliklidir. Protectapeel Multisurface katı versiyonu da bulunmaktadır. 

Protectapeel Signmask –Protectapeel işaretleyici geçici soyulabilir koruyucu kaplamadır. Maskeleme, dekorasyon, büyük yapılar ve işaretli levhalarda koruma sağlar. Sıvı yüzeye uygulanır ve kuruma sonrası plastik, akrilik, mermer, uygulama yüzeyleri, paslanmaz çelik, beton, lake yüzey kaplamalar, fayans ve boyalı yüzeylerde 12 ay süresince koruma sağlar. 

Protectapeel 1090 TopCoat Protectapeel Genel yüzey koruma, Orijinal cam şeridi ve Süper UV Cam şeridi ürünleri ile uygulandığında ise 24 ay boyunca sızdırmazlık özelliği bulunmaktadır. 

  • Kumköy (Kilyos) Mahallesi Mare Negro Deniz Feneri Sokak Harmanlı İş Merkezi No: 1 A–B Sarıyer/İSTANBUL
  • (212) 444-7394
  • info@protectapeel.com.tr