Protectapeel Genel Yüzey Koruyucu (Protectapeel Multisurface)

Protectapeel Multisurface dış ve iç kullanım için geliştirilmiş olup, çeşitli gözeneksiz yüzey kullanımlarında kullanılabilen soyulabilir koruyucu kaplamadır. Yer döşeme, banyo, çalışma tezgah tablaları ve merdivenlerinde kullanıma uygundur. Çizik, yüzey aşamaları, lekeler, boya dökülme ve sıçramalarından 12 aya kadar geçici olarak koruma sağlar. Protectapeel 1090 Top Coat ile kullanıldığında su geçirmez özelliklidir. Protectapeel Multisurface katı versiyonu da bulunmaktadır.

 

Protectapeel Multisurface dış ve iç kullanım için geliştirilmiş olup, çeşitli gözeneksiz yüzey kullanımlarında kullanılabilen soyulabilir koruyucu kaplamadır. Yer döşeme, banyo, çalışma tezgah tablaları ve merdivenlerinde kullanıma uygundur. Çizik, yüzey aşamaları, lekeler, boya dökülme ve sıçramalarından 12 aya kadar geçici olarak koruma sağlar. Protectapeel 1090 Top Coat ile kullanıldığında su geçirmez özelliklidir. Protectapeel Multisurface katı versiyonu da bulunmaktadır.  TDS için Tıklayınız.

Protectapeel Floordefend Top-Mat sistemi ağır işler için elverişli, hava koşullarına ve kaymaya karşı dirençli koruyucu yüzey örtüsüdür. Protectapeel ürünleri ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. The Protectapeel Floordefend Top Mat sistemi beton, cilalı fayanslar, karolar ve metal gibi sert yüzeylerde kullanılır. Forklift kamyonları, sepetli vinç, çalışma iskeleleri gibi ağır malzemelere karşı dayanıklılık gösteren ve 9 aya kadar koruma sağlayan keçe bir paspastır. TDS için Tıklayınız.

Protectaseal Stone & Timber su bazlı,  transparan, dayanıklı bir yüzey sızdırmazlık ürünüdür. Yüzey uygulamalarında mükemmel leke önleyici, su ve yağ itici özelliklidir.Protectaseal  Stone & Timber Doğal taşlar, kireç taşı, terakota, beton ve tuğlalarda kir ve hasar oluşumunu engeller. Yüzeyin kolay temizlenmesini sağlar. Protectaseal yüzeyde tek olarak kullanılabilir ya da çiftli sistem ile gözenekli taş veya ahşap yüzeylerde Protectapeel ürünlerinden birini önce kullanarak uygulanabilir. TDS için Tıklayınız.

  • Kumköy (Kilyos) Mahallesi Mare Negro Deniz Feneri Sokak Harmanlı İş Merkezi No: 1 A–B Sarıyer/İSTANBUL
  • (212) 444-7394
  • info@protectapeel.com.tr