Protectapeel geçici koruma sağlayan soyulabilir kaplamalar Spraylat Internasyonel Ltd. tarafından bulunmuş ve geliştirilmiştir. Robot ekipmanları, eldiven kutuları, modüler kirlilik sistemleri ve diğer yapıların ya da gözeneksiz yüzeylerin nükleer ve amyant kontaminasyonu engellemek için geliştirilmiştir. Kullanılmaması halinde düşük radyasyonlu toz partikülleriyle ve amyant ile kirlenebilir. Protectapeel kaplamalar MIL SPEC 6799 yönetmeliğine uyumludur. Kopça ve kanca sistemleri takılan yüzeylerde kirliliği engellemek amacıyla koruyucu olarak kullanılır. Ayrıca aksesuarları kaplamaya yarar. 

Protectapeel E100

Protectapeel E 100 geçici soyulabilir koruyucu kaplama iç mekan gözeneksiz yüzeylerde aşınma, lekelenme, dökülme ve çizilme gibi hasarlara karşı koruma sağlamak için tasarlanmıştır. Sıvı yüzeye uygulandıktan sonra yüzeyde sert ve dayanıklı bir kaplama oluşturur. Dökme akrilik, plastik, boyalı ve polistiren yüzeyleri kaplayarak 12 ay boyunca korur. Saklama, imha tesisine gönderme süresince ya da güvenli imha etmek için kullanılır.

 

Protectapeel E105 NF

Protectapeel E105 NF geçici koruyucu kaplamadır. Kopça ve kanca sistemleri takılan yüzeylerde kirliliği engellemek amacıyla koruyucu olarak kullanılır. Ayrıca aksesuarları kaplamaya yarar.  Atılması gereken parçaları kaplamaya yarar. Sıvı yüzeye uygulandıktan sonra dayanıklı bir film oluşturur ve çeşitli gözenekli yüzeyleri hasara karşı 12 ay süresince korur. Lekelenme, aşınma, dökülme ve çizilmelere karşı koruma sağlar.  Protectapeel E105 NF İngiliz Standartları 476: kısım 7 1997 sınıf 1 ‘’ ‘in gerekliliklerini  ‘’Yüzeye Sürülen ve Alev Alan Ürünler Listesine göre’’Bre Global Limited (İngiliz Araştırma Kurumu)’nun test edip onaylaması üzerine yerine getirmiş bulunmaktadır.

Protectapeel E106

Protectapeel E106 geçici koruyucu soyulabilir kaplama

 

 

  • Kumköy (Kilyos) Mahallesi Mare Negro Deniz Feneri Sokak Harmanlı İş Merkezi No: 1 A–B Sarıyer/İSTANBUL
  • (212) 444-7394
  • info@protectapeel.com.tr