Protectapeel hava koşullarına karşı dayanıklılık gösteren, soyulabilir koruyucu cam, çerçeve, güneş panelleri, cam üzerine oturtulan metal parmaklıklar, giydirme cepheler, duvar kaplamaları,  cam çatılar gibi gözeneksiz yüzeyli malzemelere geçici koruma sağlaması için tasarlanmıştır. Sıvı malzeme kuruduktan sonra 12 ay boyunca koruma sağlar ve aşağıda listelenmiş hasarlara karşı koruma sağlar:


•    Harç lekesi
•    Kir ve toz
•    Alçı
•    Boya püskürtme
•    Yağlı boya dökülmesi

 

 

 

Protectapeel Glasstrip Advanced tüm hava koşullarına karşı dayanıklı, soyulabilir koruyucu kaplamadır. Pencere, duvar kaplamaları ve inşaat endüstrisinde çeşitli yüzeylerde 12 boyunca geçici koruma sağlar. Kuruduktan sonra yüzeyde dayanıklı bir film tabakası oluşturur ve inşaat sektöründe spray boya, boya dökülmeleri ve yenileme uygulamalarında geçici koruma sağlar. Akrilik yüzey kullanımlarına uygun değildir. 

Protectapeel Glasstrip Original pencere, duvar kaplamaları, sırlama, PVC, boyalı yüzeyler, alüminyum ve diğer içeride ve dışarıda kullanılan metallerde 12 aya kadar kullanılabilen dayanıklı soyulabilir koruyucu kaplamadır. Protectapeel Glasstrip Original çizik, yüzey aşınmaları, sıçramalar, spreyleme, kir ve toz gibi hasarlardan yüzeyi korur. Ürün Sadece İngiltere ve Kuzey Avrupa ülkelerinin iklim şartlarına göre kullanıma elverişlidir. Protectapeel Glasstrip Original Protectapeel 1090 Top Coat ile uygulandığında su geçirmez özellikli olur. Eğer kaplama yatay düzlem  ve direk yağış alan yerlerde kullanılacak ise Protectapeel 1090 Top Coat ile kullanılması tavsiye edilir. 

Protectapeel Glasstrip Super UV içeride ve dışarıda yapılan cam, alüminyum, PVC, paslanmaz çelik, karo ve cephe kaplamalarında 12 aya kadar kullanılabilen dayanıklı soyulabilir koruyucu kaplamadır. Protectapeel Glasstrip Super UV çizik, yüzey aşınmaları, boya dökülme ve sıçramaları, beton, alçı, sprey boya izleri gibi hasarlardan yüzeyi UV ışınlarına karşı mükemmel koruma sağlayarak korur. Protectapeel Glasstrip Original Protectapeel 1090 Top Coat ile uygulandığında su geçirmezdir. Eğer kaplama yatay düzlem ve direk yağış alan yerlerde kullanılacak ise Protectapeel 1090 Top Coat ile kullanılması tavsiye edilir. Protectapeel Glasstrip Super UV’nin katı versiyonu da bulunmaktadır. 

Protectapeel Multisurface dış ve iç kullanım için geliştirilmiş olup, çeşitli gözeneksiz yüzey kullanımlarında kullanılabilen soyulabilir koruyucu kaplamadır. Yer döşeme, banyo, çalışma tezgah tablaları ve merdivenlerinde kullanıma uygundur. Çizik, yüzey aşamaları, lekeler, boya dökülme ve sıçramalarından 12 aya kadar geçici olarak koruma sağlar. Protectapeel 1090 Top Coat ile kullanıldığında su geçirmez özelliklidir. Protectapeel Multisurface katı versiyonu da bulunmaktadır

Protectapeel Floordefend Top-Mat sistemi ağır işler için elverişli, hava koşullarına ve kaymaya karşı dirençli koruyucu yüzey örtüsüdür. Protectapeel ürünleri ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. The Protectapeel Floordefend Top Mat sistemi beton, cilalı fayanslar, karolar ve metal gibi sert yüzeylerde kullanılır. Forklift kamyonları, sepetli vinç, çalışma iskeleleri gibi ağır malzemelere karşı dayanıklılık gösteren ve 9 aya kadar koruma sağlayan keçe bir paspastır

Protectaseal Stone & Timber su bazlı,  transparan, dayanıklı bir yüzey sızdırmazlık ürünüdür. Yüzey uygulamalarında mükemmel leke önleyici, su ve yağ itici özelliklidir. Protectaseal  Stone & Timber Doğal taşlar, kireç taşı, terakota, beton ve tuğlalarda kir ve hasar oluşumunu engeller. Yüzeyin kolay temizlenmesini sağlar. Protectaseal yüzeyde tek olarak kullanılabilir ya da çiftli sistem ile gözenekli taş veya ahşap yüzeylerde Protectapeel ürünlerinden birini önce kullanarak uygulanabilir

Protectapeel 1090 TopCoat Protectapeel Genel yüzey koruma, Orijinal cam şeridi ve Süper UV Cam şeridi ürünleri ile uygulandığında ise 24 ay boyunca sızdırmazlık özelliği bulunmaktadır. 

  • Kumköy (Kilyos) Mahallesi Mare Negro Deniz Feneri Sokak Harmanlı İş Merkezi No: 1 A–B Sarıyer/İSTANBUL
  • (212) 444-7394
  • info@protectapeel.com.tr