Protectapeel aniden kürleşen, hava koşullarına dayanıklı, cam ve gözeneksiz yüzeylerde kullanılan soyulabilir koruyucu kaplama. Kaplamalar fabrika uygulamaları, imalat hatları, depolama, nakliye ve montajlarda kullanılır ve aşağıdaki hususların oluşmasını engeller:

-Aşınma

-Sprey boya sıçraması     

-Kir

-Kötü hava koşulları     

-Toz

-Üretim

 

Protectapeel Hotpeel hızla kürleşebilen ( 3-5 saniye içerisinde kürleşir), kötü hava koşullarına dayanıklıdır. Cam, gözeneksiz yüzeyler ve diğer yüzeyler için soyulabilir koruyucu kaplamadır.  Bu ürün granül formundadır ve 150°C’ye kadar ısıtılabilir. Rulo ile yüzeye uygulanabilir ve anında kürleşebilir. Hotpeel kaplama ürünler fabrika uygulamaları için tasarlanmıştır. Depolama, nakliye ve montajlarda güçlü koruma sağlar. 

Mikrodalga kurutucular kullanıcılara daha fazla zaman kazandırır. Su bazlı kaplamaların kuruması geleneksel gaz ya da elektrikli fırınlara göre çevre ile dost ve ekonomik yöntemlerle kuruma sağlar. Su bazlı kaplamalar işlem görebilir ve mikrodalga fırınlarda kullanılabilir.

Mikrodalga kurutucular 75%  mikrodalga sistemi yenilikçi teknoloji ile enerji, uygulama süresi ve CO2 emisyonlarından  tasarruf edildiği takdirde enerji verimliliği uygulamasına göre patentlenir. Mikro dalgalı kurutucuların üretime geçmesi önemli faydalar sağlayacaktır. 

Protectapeel Photocure ( Işıkla Kürlenebilen) cam ve gözeneksiz yüzeylerin aşınma, lekelenme, sıçrama, çizilmeler ve kötü hava koşullarına karşı zarar görmemesi için kullanılan geçici soyulabilir kaplama.

  • Kumköy (Kilyos) Mahallesi Mare Negro Deniz Feneri Sokak Harmanlı İş Merkezi No: 1 A–B Sarıyer/İSTANBUL
  • (212) 444-7394
  • info@protectapeel.com.tr