Sektöre Genel Bakış
Protectapeel kaplamalar araç endüstrisinde geçici koruyucu soyulabilir kaplama.  Protectapeel aşağıdaki hususlarda koruma sağlar:

-Tuz korozyonu

-Lekeleme     

-Spray

-Boya Taşması

-Aşınma

-Kir ve toz

-Kirlilik

 

Protectapeel Araç Şeritleme geçici soyulabilir koruyucu kaplamadır. Gözeneksiz yüzeylerde oluşabilecek aşınma, lekelenme, sıçrama, hava koşulları ve çizilmeleri önlemek için kullanılır. Sıvı ürün yüzeye uygulandıktan sonra kurur ve kuruma sonrası dayanıklı ve su geçirmez bir kaplama oluşur. Metaller, GRP ( cam ile güçlendirilmiş plastik ), fırınlanmış boyalarda 6 ay süresince koruma sağlar. AKRİLİK YÜZEYLERDE KULLANMAYINIZ. 

Protectapeel Multisurface dış ve iç kullanım için geliştirilmiş olup, çeşitli gözeneksiz yüzey kullanımlarında kullanılabilen soyulabilir koruyucu kaplamadır. Kaldırım, yer döşeme, banyo, çalışma tezgah tablaları ve merdivenlerinde kullanıma uygundur. Çizik, yüzey aşamaları, lekeler, boya dökülme ve sıçramalarından 12 aya kadar geçici olarak koruma sağlar. Protectapeel 1090 Top Coat ile kullanıldığında su geçirmez özelliklidir. Protectapeel Multisurface katı versiyonu da bulunmaktadır. 

Protectapeel Boothstrip (kabin şeridi) duvar, yer, sprey kabinlerini sprey boya lekelerinin oluşmasından ve korozyondan önler, çalışma yüzeylerini koruma altına alabilen su bazlı, beyaz ve soyulabilir kaplamadır.  Beyaz koruyucu kaplama 80°C’ye kadar ısıya dayanıklıdır.  Daha etkin çalışabilmemiz adına aydınlık yüzey elde etmemizi sağlar. Protectapeel Boothstrip üst üste defalarca kaplanabilir ve Protectapeel kolayca yüzeyden soyarak çıkarılır. Yüzeyden söküldükten sonra standart sprey kabin bakım programına dahil olarak yüzeyden çıkarılabilir. 

Protectapeel 1090 TopCoat Protectapeel Genel yüzey koruma, Orijinal cam şeridi ve Süper UV Cam şeridi ürünleri ile uygulandığında ise 24 ay boyunca sızdırmazlık özelliği bulunmaktadır. 

  • Kumköy (Kilyos) Mahallesi Mare Negro Deniz Feneri Sokak Harmanlı İş Merkezi No: 1 A–B Sarıyer/İSTANBUL
  • (212) 444-7394
  • info@protectapeel.com.tr